KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15143404
nr 1514 3404
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1956, Skärgårdsmotiv, 15x21 cm, yttermått inklusive ram: 32x38 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:27:51
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers